Udemy’de yayınlanmış ve 5000’den fazla öğrencinin kayıtlı olduğu Python kurslarımızla sizlere sıfırdan başlayarak yazılım geliştirmeyi öğretiyoruz!

Python ve Algoritma

Python ve Algoritma

Temel düzey algoritma mantığı ve python programlama dili öğrettiğimiz ‘Python ve Algoritma’ kursumuzun ortalama puanı 4.45 !!!

Algoritmalar ve akış diyagramları, veri tipleri, koşullu durumlar, döngüler, fonksiyonlar, sınıflar ve hatalar kursumuzun içeriğini oluşturmaktadır. Öğrendiklerimizi pekiştirmek için bir adet Quiz, örnekler ve basit bir hesap makinesi uygulaması yer almaktadır.

Kursumuz yazılım öğrenmeye başlamak isteyenlerin çekincelerinden kurtularak paldır küldür bir giriş yapabilmesini amaçlamaktadır.

Paldır küldür algoritma bilgisi ve python programlama dili öğrenmeye başlamanız için 18 adet video, incelemek için tıklayın!

https://www.udemy.com/course/pyhton-ve-algoritma/?referralCode=99943233EC1BE80BD9CC

Python: Sıfırdan, Arayüzlü Uygulamalara!

Python: Sıfırdan, Arayüzlü Uygulamalara!

Python ve Algoritma kursundan sonra yayınladığımız, çok daha kapsamlı, sıfırdan ileri seviyeye Python öğrenip, arayüz tasarımlı gerçek uygulamalar geliştirmeyi öğrettiğimiz ‘Python: Sıfırdan, Arayüzlü Uygulamalara!’ isimli kursumuzun ortalama puanı 4.92 !!!

Kursumuz üç bölümden oluşuyor. İlk bölümde sıfırdan Python öğrenmeye başlıyoruz. İkinci bölümdeyse Python ile tkinter modülünü kullanarak arayüzler tasarlamayı öğreniyoruz. Son bölümde de tüm bu öğrendiklerimizle arayüz tasarımlı bir uygulama geliştiriyoruz.

Toplamda 91 adet video! İncelemek ve sıfırdan ileri seviyeye yazılım öğrenmek için tıklayın:

https://www.udemy.com/course/python-tkinter-ile-arayuz/?referralCode=873C18112F7A0831F6F2

Kurslarda görüşmek üzere…