Nasıl Yapabiliriz?

İlk Olarak Udemy’de Yayınlanmış Kurslarımıza Göz Atabilirsiniz

Udemy’de yayınlanmış ve 5000’den fazla öğrencinin kayıtlı olduğu Python kurslarımızla sizlere sıfırdan başlayarak yazılım geliştirmeyi öğretiyoruz!

Python: Sıfırdan, Güncel Uygulamalara!

Python: Sıfırdan, Arayüzlü Uygulamalara!

Python ve Algoritma kursundan sonra yayınladığımız, çok daha kapsamlı, sıfırdan ileri seviyeye Python öğrenip, arayüz tasarımlı gerçek uygulamalar geliştirmeyi öğrettiğimiz ‘Python: Sıfırdan, Güncel Uygulamalara!’ isimli kursumuzun ortalama puanı 4.8 !!!

Kursumuz üç bölümden oluşuyor. İlk bölümde sıfırdan Python öğrenmeye başlıyoruz. İkinci bölümdeyse Python ile tkinter modülünü kullanarak arayüzler tasarlamayı öğreniyoruz. Son bölümde de tüm bu öğrendiklerimizle arayüz tasarımlı güncel uygulamalar geliştiriyoruz.

100‘den fazla video ve artmaya devam ediyor! İncelemek ve sıfırdan ileri seviyeye yazılım öğrenmek için tıklayın:

https://www.udemy.com/course/python-tkinter-ile-arayuz/?referralCode=873C18112F7A0831F6F2

Python ve Algoritma

Python ve Algoritma

Algoritmalar ve akış diyagramları, veri tipleri, koşullu durumlar, döngüler, fonksiyonlar, sınıflar ve hatalar kursumuzun içeriğini oluşturmaktadır. Öğrendiklerimizi pekiştirmek için iki adet Quiz, basit bir hesap makinesi, sayı tahmin oyunu ve taş kağıt makas uygulaması, arzu edenler için de 20 adet ödev yer almaktadır.

Kursumuz yazılım öğrenmeye başlamak isteyenlerin çekincelerinden kurtularak paldır küldür bir giriş yapabilmesini amaçlamaktadır.

Paldır küldür algoritma bilgisi ve python programlama dili öğrenmeye başlamanız için 30′dan fazla video ve artmaya devam ediyor, incelemek için tıklayın!

https://www.udemy.com/course/pyhton-ve-algoritma/?referralCode=99943233EC1BE80BD9CC

Kurs sadece başlangıç düzeyidir. Öğrenciler ya da yazılım öğrenmeye paldır küldür bir giriş yapmak isteyenler için uygun olabilir. Fakat Python’ı sıfırdan ileri seviye öğrenmek isterseniz Python: Sıfırdan, Güncel Uygulamalara! kursumuza kayıt olmanızı öneririz.

Uzaktan Birebir Özel Eğitimler

Özel Ders Paketleri

ProStandartTemel
Açıklama10 saat sıfırdan ileri seviye
Sıfırdan başlayarak, 30 gün boyunca çeşitli örnekler ve ödevler ile ileri düzey Python öğreniyoruz.
3 saat sıfırdan temel seviye
Python’a sıfırdan başlayarak, çeşitli örnekler ve ödevler ile detaylı bir giriş yapıyoruz.
1 saatlik özel ders
Python ile ilgili merak ettiğiniz konuda 1 saat özel ders ya da problem çözümü
Revizyon000
Teslim Süresi30 gün10 gün2 gün
400 TL150 TL70 TL

Mail Grubumuz

Python ile ilgili ayda bir veya iki defa bilgi dolu içerikler paylaştığımız mail grubumuza ücretsiz katılabilirsiniz.

  Youtube

  Youtube’da her Salı, Python ile ilgili videolar paylaşıyoruz. Devam ettiğimiz iki serimiz var. Bir tanesi Python ile güncel uygulamalar yapmayı öğrendiğimiz video serimiz olan Pyhton ile Güncel Uygulamalar diğeri de Python öğrenmeye yeni başlayanlar için çeşitli örnekler üzerinden Python öğrendiğimiz Sıfırdan Python Öğreniyorum video serimiz.

  https://www.youtube.com/softicyazilim

  Instagram

  Instagram’da da Python, Motivasyon ve Girişimcilik üzerine düzenli olarak paylaşım yapmaya çalışıyoruz. Bunlar arasında en popüler olanlar Python Quizleri.

  https://www.instagram.com/softicyazilim/

  Eğitimlerde görüşmek üzere…